Drewniany domek na Podhalu

Nasz obiekt znajduje się w miejscowości Waksmund, która sąsiaduje z Nowym Targiem – stolicą Podhala. Jako, że domek znajduje się w górach, zapewniamy Państwu transport na miejsce ze strzeżonego parkingu, który znajduje się kilka minut drogi stąd.

Domek posiada 6 miejsc noclegowych, w pełni wyposażony aneks kuchenny z tradycyjnym piecem na drzewo i kominkiem. Na miejscu jest lodówa, pralka oraz łazienka z prysznicem i bieżącą wodą.

Obiekt dostępny jest przez 12 miesięcy. W okolicy znajdą Państwo wiele atrakcji, z których słynie Podhale: w zimie wyciągi narciarskie i trasy biegowe, a w lecie nowo powstałe ścieżki rowerowe, które ciągną się kilometrami przez całe Podhale, Spisz i Orawę. W pobliżu znajdują się liczne wypożyczalnie rowerów, skąd można rozpocząć jazdę i zwiedzanie okolicy na dwóch kółkach.

Na specjalnie życzenie jesteśmy w stanie zorganizować wieczory góralskie, pieczenie barana czy dostarczyć świeże góralskie sery.

Dookoła naszego domku jest dużo zielonego terenu. Jest palenisko, grill ze stołem i ławkami oraz huśtawka dla młodszych gości.

Zadzwoń i zapytaj o ofertę!